Історії з реального життя


“Приходьте ще, ви нам потрібні!”

“Мені дуже допомагає це спілкування. Після минулих відвідин каністерапевта, я почувався дуже добре. Біль у нозі притупився, відійшли похмурі думки. Я прийшов сьогодні знову щоб отримати позитивну енергетику від собаки. Мені здається що пес просто витягує з мене весь негатив та мені стає краще фізично Ñ– морально! Приходяте ще, ви нам потрібні!” – поділився з нами своїми враженнями від спілкування з собаками ветеран Петро.

Ми знов відвідали ветеранів на Саксаганського. Хлопці нас дуже радо зустріли, та незважаючи на прохолодну погоду, повиходили з палат та не відпускали нас дуже довго!

01.11.2016


“Участь собак в груповій та індивідуальній терапії допомогла частково зняти напругу та створити довірливу атмосферу”

В жовтні 2016 року в рамках проектної діяльності ГО Блакитний птах було проведено психологічний реабілітаційний захід для представників громадського суспільства, що перебували в полоні. До участі в заході були запрошені кінологи з собаками проекту «Друг Героя».
Відразу, як тільки учасники переступили поріг, почалася робота кінологів, яка не припинялась ні на мить. Весь час собаки-терапевти були разом з учасниками. Під час прогулянок собак завжди супроводжували учасники, коли собаки йшли перепочити, декілька учасників завжди опинялись під дверима кімнати, проводжали собак та питали коли Ñ‚Ñ– знову вийдуть. Всі виявилися зацікавленими та охочими до спілкування з собаками-терапевтами Чіфом та Елею. На групових тренінгах собаки по черзі підходили до учасників, а Ñ‚Ñ– радісно переключались на спілкування з собаками. Чіф працював з більш активними учасниками тренінгу, грався з ними, обіймався та ластився. Еля більше тягнулася до спокійних та сором’язливих хлопців, делікатно підходила до них та через декілька хвилин вони вже були як рідні.
Психологи із захватом спостерігали за каністерапевтами та з радістю повідомили нам, що саме собаки допомагали їм під час тренінгів відслідковувати настрої у групі.
«Участь собак в груповій та індивідуальній терапії допомогла частково зняти напругу та створити довірливу атмосферу. Часто травмована людина, що має труднощі з реадаптацією в суспільстві, втрачає довіру до людей Ñ– не може перебували в активному контакті. Ð’ таких випадках, собаки можуть допомогти встановити безпечний контакт. На мою думку, залучення собак до психологічних заходів з людьми, що постраждали під час бойових дій, має позитивний ефект» – поділилась з нами своїми враженнями психолог-учасник заходу Тетяна Сіренко.


 

Ветеран з птср виявив, що cлужбовий собака краще, ніж ліки

Подивіться, як службовий собака, “його рятівник”, допоміг канадському ветерану на його довгому шляху до одужання.

“З усього, через що я пройшов та зробив, собака, ймовірно, допоміг найбільше ,” сказав він.

CBCNews

Читати далі


Історія про батальйон Січ, що рятував замучену собаку на фронті в східній Україні

Хлопці, ви – найкращі!

На наші позиції в Пісках прибилась вівчарка. Розмальована вандалами, голодна, контужена. В її втомлених очах згасало життя… СІЧовички ділились з нею своїми пайками, піклувались про неї. Назвали її Алісою, бо вона майже не чула і весь час перебувала в своєму світі тиші, в світі своїх переживань, наче Аліса в країні чудес. Кожного разу, коли машина приїздила в Піски, вона забігала в неї, наче розуміла, що це єдиний шлях втекти з місця війни туди, де немає пострілів, вибухів та болючих згадок про пережите… Вивезти її змогли не зразу, то машина була завантажена вщент, то смерділо розлитою соляркою, то обстріл був занадто сильний. Але її вивезли. І тепер Аліса в безпеці. З її шерсті зрізали образливий напис, її викупали та відігріли… Вона вірно ходить поруч за своїми рятівниками, вона поправилась і в неї з’явився блиск в очах.


Батальйон СІЧ

Comments are closed