Сертифіковані команди з каністерапії

Марина Прокопенко та метис Ніка

Maryna_idNika_idНіка — унікальна собака. Колись вона жила на вулиці, проте любов та тренерські навички Марини зробили з неї дуже гарного терапевта. Також Ніка є службовою собакою для одного із членів родини Марини. Виконання обох ролей є нетиповим для домашніх улюбленів, з таким завданням може впоратись дійсно надзвичайний пес! До речі, Ніка ще й знається на пошуково-рятувальній роботі.

Вона дуже спокійна й врівноважена. Завжди розуміє, чого від неї очікують її «пацієнти» та охоче проводить з ними час.

Посвідчення № HCTD001. Сертифікація: серпень 2015.


Калина Кардаш та золотистий ретривер Кора

K2Kora_idЗасновниця та керівник проекту Друг Героя Калина вирішила власноруч тренувати собаку, тому взяла Кору з канадського притулку. Кора дуже особлива собака — крім того, що вона часто подорожує з Канади, щоб працювати каністерапевтом в Україні, вона ще й вчиться бути службовою собакою.

Кора обожнює відвідувати різні заклади та працювати з людьми. Вона завжди робить так, що кожний відчуває себе особливим. Кожна поява Кори дарує всім посмішки, а її життєрадісність вмить передається оточуючим, тому вони завжди питають, коли вона знов їх відвідає.

Посвідчення № HCTD002. Сертифікація: лютий 2016.


Ірина Пєрова та лабрадор ретривер Мішель

ira_idmyshka_idМішель, вдома її лагідно називають Мишкою. Дуже любить знайомства та обожнює спілкування з людьми.

Під час тестування вразила всіх своєю витримкою та силою волі. Дуже лагідна та уважна до своїх “пацієнтів”.

Посвідчення № HCTD003. Сертифікація: лютий 2016.


Валентина Рєзанова та бордер-колі Руна

valrunaБордер-колі всім відомі як дуже активні й талановиті собаки. Руна поєднує в собі природну активність зі слухняністю та врівноваженістю. Це робить Ñ—Ñ— чудовим товаришем для прогулянок та активного відпочинку Ñ– водночас – надіййним спокійним компаньоном, який з радістю просто побуде поруч.

Посвідчення № HCTD004. Сертифікація: лютий 2016.

 


Наталія Чупрун та золотистий ретривер Рікі

natali rikiПес Рікі поєднує в собі найкращі риси характеру – життєрадісний, чуйний, вихований і дуже ніжний. Роботу терапевта любить на інстинктивному рівні. Особливо його вирізняє індивідуальний підхід до кожного. Також він має вроджене почуття такту: до когось він підходить одразу і підставляє боки, комусь несе іграшку, а поряд з кимось одразу лягає і чекає (найчастіше біля зовсім маленьких малюків до 3-х років). Маленькі сусіди Рікі та його господині Наталі разом із своїми мамами завжди чекають на зустріч та запрошують на дні народження свого талановитого чотирилапого друга.

Посвідчення № HCTD006. Сертифікація: травень 2016.


Ольга Бібікова та золотистий ретривер Несі

olga nesi

Несі – дуже життєрадісна та весела. Її “пацієнти” завжди залюбки з нею грають, кидають їй  паличку. Але водночас вона вміє бути поряд та підтримувати.

Посвідчення № HCTD008. Сертифікація: травень 2016.


Ксенія Худік та німецький боксер Еля
ksenyaelyaЕля – власна собака нашої волонтеки (яка тренуює службового собаку Чіфа та перебуває з нами від початку пректу). Ця дивовижна собака дуже врівноважена та спокійна. Зі своєю господаркою вони відвідують також діточок з особливими потребами, що звісно ж вже характеризує Елю, як надійного терапевта.

Посвідчення № HCTD009. Сертифікація: вересень 2016.


Юлія Туренко та лабрадор ретривер Нафаня

yulya_nafnafanya Посвідчення № HCTD010. Сертифікація: вересень 2016.


Тетяна Бібікова та золотистий ретривер Несі

tetnesiІ знов Несі! Так, для того, щоб працювати з іншою людиною, собака повинен скласти тестування з цією особою.

Особливий зв’язок Тетяни та Несі та Ñ—Ñ… спокійна поведінка стаються в нагоді та дуже допомагають при роботі з дітьми з особливими потребами.

Посвідчення № HCTD011. Сертифікація: вересень 2016.


 

Наталя Флінт та лабрадор ретривер Міра

flintmiraМіра – спокійна, лагідна, в міру грайлива дівчинка. Завдяки поєднанню таких рис характеру може бути надійним компаньйоном як для спокійних, так Ñ– для більш активних “пацієнтів”.

Міра обожнює, коли Ñ—Ñ— гладять та чухають за вухами. Вільний від роботи терапевта час вона проводить вдома та гуляє надворі, де спілкується з малолітнім дітлахам, що мешкають з нею в одному дворі. Серед Ñ—Ñ— маленьких друзів також Ñ” одна дитина з особливими потребами. Отже, можна зрозуміти, що Міра – дуже уважний терапевт.

Посвідчення № HCTD014. Сертифікація: листопад 2016.


Ольга Коваленко та французький бульдог Гресі

olga_gressigressie Де б не з’явилась Гресі, вона завжди здобуває увагу та прихильність оточуючих. Спокійна та розважлива, вона знає як закохати в себе пацієнтів. Наша перша «компактна» собака, яку з легкістю можна брати на руки.

Посвідчення № HCTD015. Сертифікація: серпень 2017.


Ярослава Кульченко та золотистий ретривер Арні

yarosl arnieАрні служить собакою-терапевтом в Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі. Лагідний, чуйний та відповідальний, він завжди готовий підтримати, вислухати та надихнути своїх маленьких пацієнтів.

Посвідчення № HCTD016. Сертифікація: листопад 2017


Тетяна Жукова та лабрадор ретривер Бреда

017_tet017_bredaЛабрадор Бреда поєднує в своїй діяльності роботу рятувальника на воді і каністерапевта. Спокій, витримка, почуття такту, а також життєрадісність і готовність в будь-який момент прийти на допомогу відрізняють цього собаку. Завдяки своєму характеру і відмінному дресируванню Бреда легко знаходить контакт з людьми і дарує незабутні хвилини спілкування, які приносять кожному тільки позитивні емоції.

Посвідчення № HCTD017. Сертифікація: грудень 2017


Ольга Смірнова та цвергшнауцер Ліка

018_olga 018_likaПосвідчення № HCTD018. Сертифікація: грудень 2017

 

 

 


Юлиана Оверченко та лабрадор ретривер Міку

yulia_19

mikuПосвідчення № HCTD019. Сертифікація: лютий 2018


Вікторія Болькіна та Басет-гаунд Ватрушка
viktoriavatrushka
Посвідчення № HCTD020. Сертифікація: лютий 2018

 

 

Comments are closed