Сертифіковані команди з каністерапії

Марина Прокопенко та метис Ніка

Maryna_idNika_idНіка — унікальна собака. Колись вона жила на вулиці, проте любов та тренерські навички Марини зробили з неї дуже гарного терапевта. Також Ніка є службовою собакою для одного із членів родини Марини. Виконання обох ролей є нетиповим для домашніх улюбленів, з таким завданням може впоратись дійсно надзвичайний пес! До речі, Ніка ще й знається на пошуково-рятувальній роботі.

Вона дуже спокійна й врівноважена. Завжди розуміє, чого від неї очікують її «пацієнти» та охоче проводить з ними час.

Посвідчення № HCTD001. Сертифікація: серпень 2015.


Калина Кардаш та золотистий ретривер Кора

K2Kora_idЗасновниця та керівник проекту Друг Героя Калина вирішила власноруч тренувати собаку, тому взяла Кору з канадського притулку. Кора дуже особлива собака — крім того, що вона часто подорожує з Канади, щоб працювати каністерапевтом в Україні, вона ще й вчиться бути службовою собакою.

Кора обожнює відвідувати різні заклади та працювати з людьми. Вона завжди робить так, що кожний відчуває себе особливим. Кожна поява Кори дарує всім посмішки, а її життєрадісність вмить передається оточуючим, тому вони завжди питають, коли вона знов їх відвідає.

Посвідчення № HCTD002. Сертифікація: лютий 2016.


Ірина Пєрова та лабрадор ретривер Мішель

ira_idmyshka_idМішель, вдома її лагідно називають Мишкою. Дуже любить знайомства та обожнює спілкування з людьми.

Під час тестування вразила всіх своєю витримкою та силою волі. Дуже лагідна та уважна до своїх “пацієнтів”.

Посвідчення № HCTD003. Сертифікація: лютий 2016.


Валентина Рєзанова та бордер-колі Руна

valrunaБордер-колі всім відомі як дуже активні й талановиті собаки. Руна поєднує в собі природну активність зі слухняністю та врівноваженістю. Це робить її чудовим товаришем для прогулянок та активного відпочинку і водночас – надіййним спокійним компаньоном, який з радістю просто побуде поруч.

Посвідчення № HCTD004. Сертифікація: лютий 2016.

 


Наталія Чупрун та золотистий ретривер Рікі

natali rikiПес Рікі поєднує в собі найкращі риси характеру – життєрадісний, чуйний, вихований і дуже ніжний. Роботу терапевта любить на інстинктивному рівні. Особливо його вирізняє індивідуальний підхід до кожного. Також він має вроджене почуття такту: до когось він підходить одразу і підставляє боки, комусь несе іграшку, а поряд з кимось одразу лягає і чекає (найчастіше біля зовсім маленьких малюків до 3-х років). Маленькі сусіди Рікі та його господині Наталі разом із своїми мамами завжди чекають на зустріч та запрошують на дні народження свого талановитого чотирилапого друга.

Посвідчення № HCTD006. Сертифікація: травень 2016.


Ольга Бібікова та золотистий ретривер Несі

olga nesi

Несі – дуже життєрадісна та весела. Її “пацієнти” завжди залюбки з нею грають, кидають їй  паличку. Але водночас вона вміє бути поряд та підтримувати.

Посвідчення № HCTD008. Сертифікація: травень 2016.


Ксенія Худік та німецький боксер Еля
ksenyaelyaЕля – власна собака нашої волонтеки (яка тренуює службового собаку Чіфа та перебуває з нами від початку пректу). Ця дивовижна собака дуже врівноважена та спокійна. Зі своєю господаркою вони відвідують також діточок з особливими потребами, що звісно ж вже характеризує Елю, як надійного терапевта.

Посвідчення № HCTD009. Сертифікація: вересень 2016.


Юлія Туренко та лабрадор ретривер Нафаня

yulya_nafnafanya Посвідчення № HCTD010. Сертифікація: вересень 2016.


Тетяна Бібікова та золотистий ретривер Несі

tetnesiІ знов Несі! Так, для того, щоб працювати з іншою людиною, собака повинен скласти тестування з цією особою.

Особливий зв’язок Тетяни та Несі та їх спокійна поведінка стаються в нагоді та дуже допомагають при роботі з дітьми з особливими потребами.

Посвідчення № HCTD011. Сертифікація: вересень 2016.


 

Наталя Флінт та лабрадор ретривер Міра

flintmiraМіра – спокійна, лагідна, в міру грайлива дівчинка. Завдяки поєднанню таких рис характеру може бути надійним компаньйоном як для спокійних, так і для більш активних “пацієнтів”.

Міра обожнює, коли її гладять та чухають за вухами. Вільний від роботи терапевта час вона проводить вдома та гуляє надворі, де спілкується з малолітнім дітлахам, що мешкають з нею в одному дворі. Серед її маленьких друзів також є одна дитина з особливими потребами. Отже, можна зрозуміти, що Міра – дуже уважний терапевт.

Посвідчення № HCTD014. Сертифікація: листопад 2016.


Ольга Коваленко та французький бульдог Гресі

olga_gressigressie Де б не з’явилась Гресі, вона завжди здобуває увагу та прихильність оточуючих. Спокійна та розважлива, вона знає як закохати в себе пацієнтів. Наша перша «компактна» собака, яку з легкістю можна брати на руки.

Посвідчення № HCTD015. Сертифікація: серпень 2017.


Ярослава Кульченко та золотистий ретривер Арні

yarosl arnieАрні служить собакою-терапевтом в Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі. Лагідний, чуйний та відповідальний, він завжди готовий підтримати, вислухати та надихнути своїх маленьких пацієнтів.

Посвідчення № HCTD016. Сертифікація: листопад 2017


Тетяна Жукова та лабрадор ретривер Бреда

017_tet017_bredaЛабрадор Бреда поєднує в своїй діяльності роботу рятувальника на воді і каністерапевта. Спокій, витримка, почуття такту, а також життєрадісність і готовність в будь-який момент прийти на допомогу відрізняють цього собаку. Завдяки своєму характеру і відмінному дресируванню Бреда легко знаходить контакт з людьми і дарує незабутні хвилини спілкування, які приносять кожному тільки позитивні емоції.

Посвідчення № HCTD017. Сертифікація: грудень 2017


Ольга Смірнова та цвергшнауцер Ліка

018_olga 018_likaПосвідчення № HCTD018. Сертифікація: грудень 2017

 

 

 


Юлиана Оверченко та лабрадор ретривер Міку

yulia_19

mikuПосвідчення № HCTD019. Сертифікація: лютий 2018


Вікторія Болькіна та Басет-гаунд Ватрушка
viktoriavatrushka
Посвідчення № HCTD020. Сертифікація: лютий 2018

 

 

Comments are closed