Проєкт

Друг Героя – це канадсько-український некомерційний проєкт. Його мета – допомогти у зціленні ветеранів Збройних Сил України та українських добровольчих батальйонів, які продовжують боротися із пост-травматичним стресовим розладом (ПТСР) та іншими непомітними та помітними травмами, які були нанесені внаслідок військових операцій, використовуючи потужний зв’язок людини та собаки.

Проєкт розпочався у серпні 2015 року, коли чотири канадські тренери вирушили до України із 3-тижневою місією. Ця місія запустила програму з каністерапії та почала “тренінг для тренерів” в Україні, а також розпочала процес об’єднання в команди службових собак із ветеранами. Зокрема, місія служила для відбору волонтерів для тренування у якості тренерів; оцінила та допомогла у відборі та тренуванні собак для програми; та залучила ветеранів та солдатів, що нині проходять службу, до процесу тренування, з тим, щоб вони могли стати тренерами.

Навесні 2016 року канадські тренери повернулися до України, щоб продовжити та створити процес тренування тренерів. Зокрема, ця місія була зосереджена на підготовці та вдосконаленні навичок тренерів з тренування службових собак, а також включення нових “тренерів в навчанні” до програми. Важливо відзначити, що канадські тренери, разом зі своїми українськими колегами, тісно співрацювали з українськими ветеранами, які потребують службових собак. Тренери оцінили потреби ветеранів та навчили українських тренерів, як тренувати собак згідно потреб кожного ветерана.

Comments are closed